HORBACZÓWKA - Czerwonki
Parki krajobrazowe, pasma górskie, jeziora, trasy rowerowe, szlaki zabytków czy ciekawych miejsc. Wiele możliwości spędzania wolnego czasu podczas urlopu. Wystarczy, że znajdziesz nocleg i dokonasz rezerwacji. Dostępne oferty od kwater prywatnych, po pokoje, ośrodki, pensjonaty, apartamenty czy hotele. Obiekty z wypożyczalnią kajaków, łódek czy nart, liczne ścieżki rowerowe w okolicy oraz idealne warunki do uprawiania aktywnej turystyki. Rezerwuj nocleg na wczasy!
HORBACZÓWKAdomki letniskowe i całoroczne
Liczba pokoi
3
Cena od
600 PLN
Spa/wellness
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
Liczba pokoi
3
Cena od
600 PLN
Spa/wellness
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
W naszej ofercie m.in.: parking na miejscu, prywatny parking, kajakarstwo, wanna z hydromasażem / jacuzzi, Możliwe wystawienie faktury, taras, pokoje rodzinne, ogród, plac zabaw dla dzieci, wędkowanie, sprzęt do grillowania, parking, ogrzewanie, całkowity zakaz palenia, sauna, bezpłatny parking, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, piesze wycieczki.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu HORBACZÓWKA o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 5 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 2 łóżka podwójne, 1 rozkładana sofa - 50 mkw);
Dom wakacyjny 5 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 3 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 60 mkw);
Dom wakacyjny 5 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 3 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 60 mkw).

