VacationClub Villa Mistral Apartment 13 - Świnoujście
Parki krajobrazowe, pasma górskie, jeziora, trasy rowerowe, szlaki zabytków czy ciekawych miejsc. Wiele możliwości spędzania wolnego czasu podczas urlopu. Wystarczy, że znajdziesz nocleg i dokonasz rezerwacji. Dostępne oferty od kwater prywatnych, po pokoje, ośrodki, pensjonaty, apartamenty czy hotele. Obiekty z wypożyczalnią kajaków, łódek czy nart, liczne ścieżki rowerowe w okolicy oraz idealne warunki do uprawiania aktywnej turystyki. Rezerwuj nocleg na wczasy!
VacationClub Villa Mistral Apartment 13apartamenty - mieszkania
Morze
Cena od
215 PLN
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Morze
Cena od
215 PLN
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
W naszej ofercie m.in.: Możliwe wystawienie faktury, WiFi, pokoje rodzinne, całkowity zakaz palenia, łaźnia turecka / parowa, basen, WiFi dostępne w całym obiekcie, zjeżdżalnia wodna, dostęp do Internetu, kryty basen (czynny przez cały rok), winda, sauna, masaż, kryty basen, zwierzęta domowe są akceptowane, wycieczki rowerowe, parking, restauracja, pokoje dla niepalących, bezpłatne WiFi, piesze wycieczki.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu VacationClub - Villa Mistral Apartment 13 o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt podjął środki mające na celu ochronę gości i personelu. Niektóre usługi i udogodnienia mogą być niedostępne lub ograniczone. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany po przyjeździe. Opłaty dokonuje się kartą kredytową. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona w ciągu 14 dni od wymeldowania. Całość depozytu zostanie zwrócona na konto karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu.Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 rozkładana sofa, 1 duże łóżko podwójne - 26 mkw).

